• eBankNet
  • eCoroNet
  • Kartosfera

Zaloguj się

  • eBankNet
  • Kartosfera

Aktualizacja Tabeli oprocentowania

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że związku z koniecznością dostosowania oprocentowania produktów bankowych do aktualnej sytuacji makroekonomicznej w Polsce, w tym obniżenia stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, Zarząd Banku Spółdzielczego w Jędrzejowie podjął decyzję o zmianie „Tabeli oprocentowania produktów bankowych…” z dniem 20 marca 2020r.

Czytaj dalej

Zmiana godzin pracy Oddziału w Imielnie

W związku z aktualną sytuacją zagrożenia epidemią koronawirusa od 17 marca 2020 roku Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie Oddział w Imielnie czynny będzie w godzinach od 8:00 do 12:00.

Czytaj dalej

Komunikat związany z koronawirusem COVID-19

Czytaj więcej: Komunikat związany z koronawirusem COVID-19

W związku z zagrożeniem wywołanym przez koronawirusa COVID-19 zachęcamy klientów do realizowania płatności bez użycia gotówki np. za pomocą karty, bankowości internetowej, aplikacji mobilnej.

Czytaj dalej

Informacja

Szanowni Państwo,
W związku z koniecznością dostosowania regulacji wewnętrznych Banku do wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/518 z dnia 19 marca 2019r. zmieniającego rozporządzenie (WE) nr 924/2009 w odniesieniu do niektórych opłat za płatności transgraniczne w Unii i opłat za przeliczenie waluty Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie informuje o wprowadzeniu zmian w:

Czytaj dalej

Nowa wersja eBankNet

Informujemy, iż uruchomiona została nowa wersja systemu bankowości internetowej eBankNet. Zmiany w niej wprowadzone mają na celu dalsze zwiększenie bezpieczeństwa korzystania z systemu i dostosowania do obowiązujących przepisów prawnych.

Komunikat techniczny:

Czytaj dalej

Zmiany w systemach bankowości internetowej

Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2018 r., poz. 1075) wprowadza do 14 września 2019r. obowiązek tzw. silnego uwierzytelniania Użytkownika.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odrzuć