• eBankNet
  • eCoroNet
  • Kartosfera

Zaloguj się

  • eBankNet
  • Kartosfera

Prace konserwacyjne na serwerach Bankowości Elektronicznej

Szanowni Państwo,

W trosce o maksymalne bezpieczeństwo Państwa danych oraz mając na uwadze najwyższe standardy jakości świadczonych usług, w dniu 18.06.2020 r. od godziny 8:00  odbędą się niezbędne prace serwisowe na serwerach Bankowości Elektronicznej. Prace mają charakter konserwacyjny i wiązały się będą z niedostępnością usług eBankNet oraz eCorpoNet.

Czytaj dalej

Informacja -Tabela oprocentowania

Szanowni Państwo,

W związku z koniecznością dostosowania obowiązującej Tabeli oprocentowania do aktualnej sytuacji makroekonomicznej w Polsce, w tym obniżenia stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, Zarząd Banku Spółdzielczego w Jędrzejowie informuje o wprowadzeniu zmian w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych w Banku Spółdzielczym w Jędrzejowie”.

Czytaj dalej

Zmiana godzin pracy

Szanowni Klienci.

Informujemy,  że placówki Banku będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:45 do 14:30.

Tarcza Finansowa PFR

Polski Fundusz Rozwoju uruchamia Tarczę Finansową PFR – program skierowany do firm, które ucierpiały w wyniku pandemii koronawirusa. Wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji w przypadku mikrofirm oraz małych i średnich firm będzie można składać poprzez system bankowości internetowej naszego Banku. Składanie wniosków rozpocznie się w ciągu najbliższych dni.

Czytaj dalej

Aktualizacja Tabeli oprocentowania

Szanowni Państwo,

W związku z koniecznością dostosowania obowiązującej Tabeli oprocentowania do aktualnej sytuacji makroekonomicznej w Polsce, w tym obniżenia stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, Zarząd Banku Spółdzielczego w Jędrzejowie informuje  o wprowadzeniu zmian w „Tabeli oprocentowania produktów bankowych w Banku Spółdzielczym w Jędrzejowie”.

Czytaj dalej

Aktualizacja Tabeli oprocentowania

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że związku z koniecznością dostosowania oprocentowania produktów bankowych do aktualnej sytuacji makroekonomicznej w Polsce, w tym obniżenia stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, Zarząd Banku Spółdzielczego w Jędrzejowie podjął decyzję o zmianie „Tabeli oprocentowania produktów bankowych…” z dniem 20 marca 2020r.

Czytaj dalej

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odrzuć