• eBankNet
  • eCoroNet
  • Kartosfera

Zaloguj się

  • eBankNet
  • Kartosfera

Zmiany w systemach bankowości internetowej

Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2018 r., poz. 1075) wprowadza do 14 września 2019r. obowiązek tzw. silnego uwierzytelniania Użytkownika.

Użytkownicy korzystający z systemów bankowości elektronicznej eBankNet i eCorpoNet proszeni są o pilny kontakt z najbliższymi placówkami Banku w celu dokonania weryfikacji lub aktualizacji numeru telefonu.

Ponadto informujemy, że:

  • od 14 września 2019 r. wycofana zostanie możliwość autoryzacji transakcji wykonywanych w systemach bankowości elektronicznej eBankNet i eCorpoNet za pośrednictwem haseł jednorazowych dostępnych w postaci list TAN oraz kart zdrapek. Wszystkie transakcje wykonywane za pośrednictwem systemów bankowości elektronicznej eBankNet oraz  eCorpoNet będą autoryzowane za pomocą wygenerowanego jednorazowego kodu SMS lub z aplikacji mobilnej (tylko system eBankNet).
  • od 14 września 2019 r. w systemach eBankNet i eCorpoNet wprowadzone zostanie dwufazowe logowanie i autoryzowanie transakcji  - oprócz standardowo loginu i hasła należy podać kod z SMS lub z aplikacji mobilnej celem zalogowania się do systemów bankowości elektronicznej lub uwierzytelnienia  wykonanej transakcji.

Brak wskazanego numeru telefonu spowoduję, że od dnia 14 września 2019r. nie będą mogli Państwo  zalogować się do bankowości internetowej oraz wykonać przelewu za pośrednictwem systemów eBankNet oraz eCorpoNet.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odrzuć