• eBankNet
  • eCoroNet
  • Kartosfera

Zaloguj się

  • eBankNet
  • Kartosfera

Sprawdź jak działamy w związku z sytuacją epidemiologiczną

W związku z aktualną sytuacją zagrożenia epidemią koronawirusa informujemy, że Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie zdrowia zarówno Klientów Banku jak i Pracowników.

Nieprzerwalność funkcjonowania Banku
Bank nie planuje zawieszenia działalności oraz przerw w funkcjonowaniu w związku z pandemią –  środki zgromadzone w Banku Spółdzielczym w Jędrzejowie są bezpieczne i zapewniamy, że Klienci mają i będą mieli do nich dostęp – zarówno w placówkach Banku jak i za pośrednictwem kanałów elektronicznych. Zmianie ulegną godziny funkcjonowania placówek o czym będziemy informowali na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej oraz odpowiednich komunikatów w placówkach.

Wizyty w placówkach
Ze względów bezpieczeństwa rekomendujemy unikać skupisk ludzi i ograniczyć wizyty w naszych placówkach – w razie konieczności gotówkę można wypłacić w bankomacie. Zamiast używać gotówki prosimy o korzystanie z karty debetowej, natomiast  zlecanie przelewu można zrealizować za pośrednictwem bankowości internetowej. W przypadku konieczności wizyty w placówce przypominamy o obowiązujących limitach ilości osób przebywających równocześnie w oddziale oraz prosimy o stosowanie się do instrukcji wydawanych przez Pracowników Banku.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odrzuć