• eBankNet
  • eCoroNet
  • Kartosfera

Zaloguj się

  • eBankNet
  • Kartosfera

Google Pay na komputerze!

b_320_240_16777215_00_images_GooglePAY_googlepay_bannery_intranet_v2_870x520px.jpg

W październiku 2018 r. Bank uruchomił dla wszystkich Klientów posiadających karty debetowe VISA płatności mobilne dla smartfornów z Androidem. W pierwszym etapie były to jedynie płatności w aplikacji mobilnej i zbliżeniowe w terminalach POS.

Od kilku dni Klienci naszego Banku mogą korzystać także z opcji „zapłać z Google Pay” podczas klasycznych zakupów w Internecie.

Nowa opcja pojawia się, gdy Klient wybierze płatność za pomocą Operatora: Przelewy24, PayU, First Data. Wówczas ma możliwość zapłacenia: kartą, przelewem, BLIK-iem, oraz  Google Pay, co jest nowością. Po wyborze tej opcji, Klient zostaje poproszony o zalogowanie się do swojego konta Google, a następnie z wyświetlonej listy kart musi wybrać tę, którą chce dokonać płatności.

Jest to możliwe ponieważ Google oparło swoje rozwiązanie płatnicze o przechowywanie danych w chmurze. Dzięki temu niezależnie od urządzenia, przez które Klient płaci, wszędzie tam, gdzie zaloguje się do swojego konta, będzie mógł korzystać ze swoich zapisanych kart. Klient musi więc pamiętać jedynie swoje hasło do konta Google, aby płacić szybciej i wygodniej!

Integrację z płatnościami Google Pay zapowiadają także Dotpay i eService. Rozwiązanie jest obecnie coraz szerzej wprowadzane również u innych, zagranicznych operatorów płatności. Należy spodziewać się, że już wkrótce będzie można płacić w ten sposób w większości sklepów internetowych.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odrzuć